پارسيان عايق گستر | پلي يورتان
پلـی یورتــان پلی اورتان

پلـی یورتــان  پلی اورتان

فوم و چسب فیلتر پلی یورتان

فوم فیلتر هوا پلی یورتان جهت ساخت انواع فیلتر هوای خودروهای سبک و سنگین بکار می رود. فوم فیلتر هوا پلی یورتان دارای خاصیت الاستیک فوق العاده ، مقاومت حرارتی مناسب، عدمجمع شدگی و نیز مقاومت مکانیکی بالا خصوصاً در نوع سنگین می باشد.

چسب فیلتر پلی یورتان جهت تولید انواع فیلترهای هوای خودروهای سنگین، فیلترهای صنعتی، فیلترهای روغن، بنزین و گازوئیل بکار میرود.
 فوم و چسب فیلتر پلی یورتان

فومهای سخت پلی یورتان

فوم سخت پلی یورتان تولید شده مطابق استاندرادهای بین المللی جهت استفاده در صنایع عایقکاری، تولید ساندویچ پنل، یخچال و فریزر، اسپری، نفت و گاز

پوشش محافظتی لوله های دفنی

پوشش محافظتی از جنس پلی یورتان با خواص مطلوب فیزیکی و شیمیائی مطابق با استاندارد IGS TP-014 و BS10290 جهت پوشش لوله و اتصالات مدفون در خاک در صنایع نفت، گاز و ... 
پوشش پلی یورتان

چسبهای صنعتی پلی یورتان

چسبهای پلی اورتان با خواص چسبندگی و تحملتنشهای مکانیکی، جایگاه ویژه ای را در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان وصنعت خودرو به خود اختصاص داده است، چسب ساندویچ پانل و چسب یونولیت بمنظور تولید سقف های ساندویچ پانل و قطعات پیش ساخته در صنعت ساختمان و چسب فیلتر جهت اتصال فیلترهای هوا و روغن در صنایع خودرو از کاربردهای ویژهاین محصولات می باشد.

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان با خصوصیات برجسته مکانیکی و فیزیکی ، انتخابی مناسب به منظور اجرای کفپوش سطوح کارخانجات صنعتی، سالنهای ورزشی ،فروشگاه ها ، رستوران ها ، نمایشگاه ها و مدارس می باشد . با توجه به خواصانعطاف پذیری و مقاومت برجسته کفپوش پلی اورتان در مقابل UV ، بکارگیری آندر پوشش پلهای فلزی و بتونی و سایر سطوحی که در معرض ارتعاشات مکانیکی و نور مستقیم خورشید قرار دارند از دیگر کاربریهای این محصول است. 
پنج شنبه بیستم 8 1395
(0) نظر
برچسب ها :پلـی یورتــان پلی اورتان
X